Kostium kąpielowy Cristal

MARKO

Nowy produkt

KOSTIUM KĄPIELOWY Cristal

Stylowo i seksownie... Cristal M-164 to jednoczęściowy kostium, który warto wyróżnić. Miseczki z nadrukiem dzikiego, afrykańskiego kota, czarno-waniliowe, bardzo eleganckie. Dół gładki, odpowiednio profilowany (przeszycia na tkaninie) doskonale układa się na ciele.

Więcej szczegółów

89,00 zł brutto

Więcej informacji

Kostium kąpielowy Cristal
włoskla lycra
Stylowo i seksownie... Cristal M-164 to jednoczęściowy kostium, który warto wyróżnić. Miseczki z nadrukiem dzikiego, afrykańskiego kota, czarno-waniliowe, bardzo eleganckie. Dół gładki, odpowiednio profilowany (przeszycia na tkaninie) doskonale układa się na ciele. Dopełniony żabotem widocznym tuż pod biustem. Kostium posiada usztywniane miseczki, pozwalające zaakcentować biust i wydobyć piękno kobiecego dekoltu. Ramiączka wiązane na szyi. Tył również wiązany. Kostium odsłania plecy (widać tylko część ""majteczkową"" - tył majteczek) i wiązanie na plecach. Włoska tkanina o wysokiej jakości. Całość prezentuje się szczególnie wykwintnie..Kostium kąpielowy Cristal
Stylowo i seksownie... Cristal M-164 to jednoczęściowy kostium, który warto wyróżnić. Miseczki z nadrukiem dzikiego, afrykańskiego kota, czarno-waniliowe, bardzo eleganckie. Dół gładki, odpowiednio profilowany (przeszycia na tkaninie) doskonale układa się na ciele.

30 innych produktów w tej samej kategorii: