UWAGA! OD 15.08.2018 DO 19.08.2018 FIRMA JEST NIECZYNNA (URLOP). Mogą robić Państwo w tym czasie zakupy, jednak wysyłka towaru nastąpi od 20.08.2018 wg. kolejności złożonych zamówień.

Rajstopy gładkie

Producenci

Informacje

Ostatnio przeglądane

Rajstopy Body Protect Cotton

Gatta

Nowy produkt

Innowacyjne rajstopy wykonane z bawełny, stworzone z myślą o kobietach w ciąży. Dzięki specjalnej konstrukcji i zastosowaniu bardzo elastycznej przędzy Lycra Xceptionelle delikatnie podtrzymują rosnący brzuch od spodu, nie powodując ucisku. W ok

Więcej szczegółów

41,99 zł brutto

Więcej informacji

Innowacyjne rajstopy wykonane z bawełny, stworzone z myślą o kobietach w ciąży. Dzięki specjalnej konstrukcji i zastosowaniu bardzo elastycznej przędzy Lycra Xceptionelle delikatnie podtrzymują rosnący brzuch od spodu, nie powodując ucisku. W okolicy lędźwiowej dodatkowe wzmocnienie, które odciąża plecy i wspomaga mięśnie kręgosłupa. Przód i tył w części majteczkowej tkany asymetrycznie w celu utworzenia specjalnych stref oddychających w dolnej części brzucha i pośladków. Zapobiega to uczuciu dyskomfortu. Wysoko umieszczona, bezuciskowa guma gwarantuje pełen komfort noszenia.

Skład: 90% bawełna, 6% poliamid, 4% elastan.

30 innych produktów w tej samej kategorii: